مناقصه

 

برنامه خرید انواع محصولات

 

نام محصولتعداد / مقدارزمان خرید
دانه ذرت
۲۰۰۰ تن   تا پایان خرداد ماه ۱۴۰۱
کنجاله سویا
  ۵۰۰ تن   تا پایان خرداد ماه ۱۴۰۱
پودر گوشت

  ۲۵۰ تن

  تا پایان خرداد ماه ۱۴۰۱
گلوتن ذرت

  ۱۲۰ تن

  تا پایان خرداد ماه ۱۴۰۱
جو

  ۵۰۰ تن

  تا پایان خرداد ماه ۱۴۰۱
سویا اکسترود

  ۱۵۰ تن

  تا پایان خرداد ماه ۱۴۰۱
پودر چربی   ۱۰۰ تن   تا پایان خرداد ماه ۱۴۰۱ 

 

 

آگهی انتخاب پیمانکارطبخ و توزیع غذا

شرکت کشت و دامداری فکا (سهامی عام) در نظر دارد از طریق فراخوان عمومی نسبت به انتخاب پیمانکار، جهت طبخ و توزیع غذا در رستوران شرکت خود واقع در شهرستان اصفهان اقدام نماید.
موضوع خدمات : طبخ و توزیع غذا در محل رستوران و سالن غذا خوری شرکت به صورت دستمزدی بر اساس شرح کار مورد نظر شرکت کشت و دامداری فکا از سوی واحد اداری و منابع انسانی این شرکت به اطلاع پیمانکار می رسد.
پیمانکاران واجد شرایط می توانند از تاریخ 28 خرداد 1401 حداکثر به مدت 10 روز جهت دریافت فرم استعلام بهاء از طریق لینک زیر آگهی و یا با مراجعه حضوری به آدرس شرکت کشت و دامداری فکا واقع در شهرستان اصفهان- کیلومتر 16 جاده اصفهان شیراز بعد از مسجدالکعبه- خیابان خلیج فارس 31-  جاده اختصاصی شرکت فکا- واحد بازرگانی مراجعه نمایند.
تلفن تماس : 03136548048-09134366824 (واحد بازرگانی)

دریافت فرم استعلام بهای رستوران 

 

آگهی مناقصه عمومی خرید دیزل ژنراتور شرکت کشت و دامداری فکا(سهامی عام)

 

شرکت کشت و دامداری فکا  (سهامی عام) در نظر دارد یک دستگاه دیزل ژنراتور را از طریق مناقصه به تامین کننده واجد شرایط واگذار نماید:
موضوع مناقصه عبارتست از تامین یک دستگاه دیزل ژنراتورTWD1644GE – VOLVO  با ژنراتور مارلی (Marelli) ایتالیا با برد DEEPSEAانگلستان به قدرت KVA 700 کوپله ایران (طرح کوپله فابریک) به همراه شارژر و گرمکن و سنکرون با گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر.
زمان اخذ اسناد : از تاریخ 25/02/1401 تا تاریخ 31/02/1401
مهلت تحویل اسناد :  تا پایان وقت اداری 03/03/1401
تاریخ بازگشایی  پاکت پیشنهادات : 04/03/1401 (چهار شنبه، چهارم خرداد ماه سال یک‌هزار و چهارصدو یک)
آدرس محل دریافت اسناد، تسلیم پیشنهادات، برگزاری مناقصه و اجرای پروژه :
اصفهان- کیلومتر 16 جاده اصفهان شیراز- بعد از مسجد الکعبه- خیابان خلیج فارس 31- جاده اختصاصی شرکت فکا- شرکت کشت و دامداری فکا، به واحد بازرگانی شرکت ویا سایت شرکت به آدرس www.fkaco.ir  مراجعه و پیشنهادات خود را پس از تکمیل مدارک در پاکات دربسته تا پایان وقت اداری روز سه شنبه مورخ 03/03/1401 به واحد حراست تحویل نمایند.
تلفن تماس: 03136548051- داخلی 234
تلفن تماس جهت سوالات فنی : 09130330507

دریافت فایل کمسیون دیزل ژنراتور

 

 

آگهی فراخوان انتخاب مشاور جهت طراحی معماری ساختمان اداری جدید این مجموعه 


شرکت کشت و دامداری فکا وابسته به شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین در نظر دارد خرید خدمات طراحی ساختمان اداری خود شامل: جمع آوری اطلاعات، کانسپت طراحی، معماری داخلی، طراحی تفضیلی، ارائه جزئیات معماری، طراحی و انتخاب تزئینات داخلی، پیشنهاد مصالح، اجزا و عناصر طراحی داخلی، طراحی سه بعدی نورپزدازی، پیشنهاد عناصر تاسیساتی و تطبیق نقشه ها و الزامات موجود تاسیساتی با مبانی طراحی داخلی و ارائه فایل متره با کلیه جزییات را از طریق مناقصه عمومی دو مرحله ای واگذار نماید.
مشخصات طرح:
مساحت زیربنای طرح: حدود 1200 متر مربع
مساحت فضای اطراف آن: حدود 2000 متر مربع
لذا از کلیه افراد حقیقی و حقوقی واجد شرایط دعوت می شود نسبت به ارسال نامه درخواست همکاری به همراه یک نسخه فیزیکی از رزومه کاری خود، تا حداکثر 14 روز پس از تاریخ چاپ آگهی، به آدرس استان اصفهان، کیلومتر 16 جاده اصفهان-شیراز بعد از مسجدالکعبه خلیج فارس 31 جاده اختصاصی شرکت فکا، واحد حراست اقدام نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 03136548051 داخلی 225 یا شماره 09132080407 تماس حاصل نمایند.
اشخاص خقوقی می بایست دارای رتبه معماری مورد تایید سازمان برنامه و بودجه باشند.
لازم به توضیح این که پس از بررسی های لازم، از متقاضیانی که واجد شرایط شناخته شوند (کسب حداقل امتیاز لازم در مرحله ارزیابی کیفی) جهت دریافت اسناد مناقصه و پیشنهاد قیمت دعوت به عمل خواهد آمد و ارسال مدارک هیچگونه حقی جهت شرکت در مناقصه ایجاد نخواهد کرد.

 

 

 

مناقصه عملیات مکانیزاسیون زمین پلدشت ماکو- آذربایجان غربی

 

شرايط تسليم و تحويل پيشنهادها:  

 

شركت‌كنندگان، پيشنهاد قیمت را بايد در پاكت‌‌هاي جداگانه (الف-ب-ج) لاك و مهر شده طبق شرایط ذیل تا پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۳ به آدرس اصفهان-کیلومتر ۱۶ جاده اصفهان شیراز -بعد از مسجدالکعبه -خیابان خلیج فارس ۳۱ -جاده اختصاصی شرکت کشت و دامداری فکا واحد حراست تحویل نمایند .
۱-پاکت الف : فیش واریزی مهر و امضا بانک صادر کننده به مبلغ ۷۵۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال فقط از حساب شخص حقیقی یا حقوقی شرکت کننده در مناقصه بایستی به شماره شبا IR۳۹۰۱۶۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۵۰۰۰۵۹۵۴۶ نزد بانک کشاورزی شعبه مرکزی کد (۲۵۰۴) به نام شرکت کشت و دامداری فکا واریز گردد.
۲-پاکت ب : کلیه مدارک مهر و امضاء شده اعم از آگهی ثبت شرکت، اساسنامه، روزنامه رسمی، آخرین آگهی تغییرات شرکت (صاحبان امضا مجاز)، تصویر کارت ملی (صاحبان امضا مجاز) یا پیمانکار، گواهی صلاحیت پیمانکار، گواهی نشان دهنده رتبه، رزومه و سوابق کیفی کار، مدارک ماشین آلات و ...
3-پاکت ج : پيشنهاد قيمت مهر و امضا شده توسط شرکت یا پیمانکار.
تبصره ۱) : هيچ يك از شركت‌كنندگان در استعلام، نمي‌توانند بيش از يك پيشنهاد تسليم كنند .
تبصره ۲) : کلیه پاکت ها (الف، ب و ج) داخل یک پاکت جداگانه مناسب و لاك و مهر شده قرار گیرد و شماره تلفن همراه، شماره تلفن ثابت و نام شرکت یا پیمانکار روی پاکت درج شود.
تبصره ۳) : مقادیر برآورد شده در استعلام تقریبی بوده و معیار محاسبه قرار نمی گیرد و با توجه به عقد قرارداد و تایید کارکرد نهایی توسط ناظر کارفرما محاسبه و پرداخت می گردد .
تبصره ۴) : کلیه کسورات قانونی اعم از بیمه، مالیات، اخذ مفاصاحساب و... به عهده پیمانکار می باشد.
تبصره ۵) : کلیه هزینه های ایاب و ذهاب، نهار، سوخت، نیروی کار، اسکان، تجهیزات ایمنی، ماشین آلات و ... به عهده پیمانکار می باشد.
درصورتیکه برنده اول از عقد قرارداد و ارائه ضمانت نامه حسن انجام تعهدات انصراف دهد مبلغ سپرده شرکت در مناقصه به نفع شرکت ضبط خواهد شد و مراتب به برنده دوم ( درصورت دارابودن شرایط ) اعلام و چنانچه برنده دوم نیز حاضر به عقد قرارداد و ارائه تضمین حسن انجام تعهدات نگردد سپرده ایشان نیز به نفع شرکت ضبط خواهد شد .
۴-  هزینه چاپ آگهی به عهده برنده مناقصه می باشد.
۵- شرکت کشت و دامداری فکا در رد و قبول تمامی پیشنهادات مختاراست.

دانلود فایل آگهی

 

 

 

 

آمار بازدیدکنندگان سایت

384380
امروز
دیروز
هفته جاری
بازدید کل
8
112
947
384380

آی‌پی شما: 3.215.79.68
امروز: شنبه، 11 تیر 1401 - ساعت: 03:04:40

خبرنامه

captcha