اخبار

کتاب نمره دهی به وضعیت بدنی و حرکتی گاوهای شیری

Scorebook

 

 

 

  

 

 

  

 شرکت کشت و دامداری فکا در سال ۱۳۵۳ تاسیس و از سال ۱۳۵۷ فعالیت در زمینه کشاورزی و دامپروری را آغاز نمود. تولید محصولات با کیفیت داخلی، حفظ و ثبات کیفیت، استفاده از فناوری های نوین در زمینه تولید مثل و اصلاح نژاد، صادرات محصولات با تکنولوژی پیشرفته، همکاری مستمر با دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی، ارایه خدمات علمی در جهت چاپ مجلات و کتب تخصصی دامپروری از اولویت های اصلی این مجموعه بوده و خواهد بود.

اندیشه گسترش و توسعه اقتصاد دانش بنیان انگیزه ای شد که از سال ۱۳۹۳ شرکت فکا در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان، با ایده محوری بهیود روش های نوین تولید و نگهداری فرآورده های ژنتیکی استقرار یافته و در سال ۱۳۹۷ به عنوان شرکت دانش بنیان شناخته شود.

مجموعه کشت و دامداری فکا به عنوان یک شرکت مسئولیت پذیر و با توجه به رسالت خود لازم دانست که با حمایت از انتشار این اثر ارزشمند، گامی در جهت رشد و اعتلای صنعت دامپروری کشور بردارد. کتاب نمره دهی به وضعیت بدنی و حرکتی گاو شیری سومین کتاب علمی چاپ شده توسط شرکت فکا پس از چاپ کتاب های "ساختمان و تاسیسات در گاوداری های شیری نوین" و کتاب "گاو شیری آنچه باید بدانیم " در زمینه دامپروری است.

 

برای تهیه کتاب نمره دهی به وضعیت بدنی و حرکتی گاوهای شیری به همراه CD آموزشی گام به گام BCS با شماره تلفن ۰۳۱۳۶۵۴۸۰۴۹  و یا شماره موبایل ۰۹۱۳۴۳۶۶۸۲۴ واحد بازرگانی شرکت تماس حاصل نمایید.

آمار بازدیدکنندگان سایت

378048
امروز
دیروز
هفته جاری
بازدید کل
105
189
864
378048

آی‌پی شما: 18.208.186.139
امروز: پنج شنبه، 05 خرداد 1401 - ساعت: 15:03:22

خبرنامه

captcha