اخبار

بازدید مدیران روابط عمومی شستا

 ravabetomom 98

 

 

 

  

 

 

  

شرکت کشت و دامداری فکا روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ میزبان جمعی از مدیران مجموعه شستا بود. در این دیدار که به منظور همدلی و همفکری مدیران شستا با مدیران عامل شرکتهای مستقر در اصفهان برگزار شد ، با حضور آقایان دکتر محمود ملکوتی خواه عضو محترم هیأت مدیره شستا ، دکتر محمدرضا رضایی قهرمان مشاور محترم مدیرعامل در امور پروژه ها ، دکتر حیدر محمدی بازرس ویژه مدیرعامل شستا و آقای حسن محمدی مدیر محترم روابط عمومی و امور بین الملل مجموعه شستا از اهمیت ویژه ای برخوردار بود.

در طی این دیدار دکتر ملکوتی خواه و هیأت همراه ضمن حضور در مجموعه کشت و دامداری فکا به بازدید از مجموعه پرداختند و با مدیرعامل و سایر مدیران شرکت به گفتگو نشستند.

دکتر ملکوتی خواه در سخنان خود ضمن تقدیر از فعالیتهای علمی صورت گرفته در مجموعه فکا ، اذعان داشتند اینکه شرکت بعنوان دومین دامداری بزرگ ایران مطرح است باعث افتخار بوده و از حمایت همه جانبه شستا به منظور تبدیل شدن به قطب علمی تولید جنین های آزمایشگاهی در سطح کشور خبر داد.

عضو هیأت مدیره شستا از اینکه شرکت فکا توانسته برای اولین بار در کشور اقدام به تخمک گیری از دام زنده نماید و با بومی سازی این تکنولوژی به ازای هر جنین ۵۰۰ تا ۶۰۰ دلار صرفه جویی ارزی ایجاد کند و اولین محموله ژنتیکی کشور را هم به آذربایجان صادر کند ابراز خرسندی نمود و از فعالیت های صورت گرفته تقدیر بعمل آورد.

در این نشست مهندس جلیل‌نژاد مدیرعامل شرکت کشت و دامداری فکا، به بیان توضیحاتی در مورد سه پروژه بزرگ در دست احداث پرداخت و در مورد تکثیر نژادهای بومی گفت: در پروژه تکثیر نژادهای بومی در حال انقراض ایران به صورت رایگان مشارکت داریم و با استفاده از این تکنولوژی بومی ، نژادهای در حال انقراض را تکثیر می‌کنیم.

 

ravabet omomi 982.

آمار بازدیدکنندگان سایت

378045
امروز
دیروز
هفته جاری
بازدید کل
102
189
861
378045

آی‌پی شما: 18.208.186.139
امروز: پنج شنبه، 05 خرداد 1401 - ساعت: 14:03:09

خبرنامه

captcha